Menu
Your Cart

projelerimiz - kocstil.com

24 Ara Beylikdüzü Bilgi Koleji Konferans Salonu Anahtar Teslim Projesi
0 15412
Beylikdüzü Bilgi Koleji Konferans Salonu Anahtar Teslim Projesi, modern eğitim standartlarını yansıtan ve etkileyici bir öğrenme ortamı sunmayı amaçlayan kapsamlı bir projedir. 470 adet konferans kolt..
08 Tem Ataşehir Mustafa Kemal Kültür Merkezi Özel Tasarım Konferans Salonu
0 1073
Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdiğimiz özel tasarım konferans salonu projesi, estetik ve fonksiyonu bir araya getiren benzersiz bir mekan yaratmayı hedefledi. Proje kapsamında, modern ta..
24 Ara Eyüpsultan Ortaokulu Konferans Salonu Projesi
0 986
Eyüpsultan Ortaokulu Konferans Salonu Projesi, eğitim kurumunun öğrencilere ve öğretmenlere çağdaş bir öğrenme ortamı sunma hedefiyle tasarlanmıştır. Bu özel projede, konferans salonu öğrencilerin gel..
24 Ara Balıkesir Üniversitesi Kız Yurdu Konferans Salonu
0 887
Balıkesir Üniversitesi Kız Yurdu Konferans Salonu projesi, modern tasarım ve işlevselliği bir araya getirerek öğrencilere dinamik bir öğrenme ve etkileşim ortamı sunmayı amaçlamaktadır. Salon, öğrenci..
15 Oca Ataşehir Kültür Merkezi Konferans Koltuğu Üretim ve Montaj Projesi
0 792
Firmamız, başarılı ve özgün projelerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyor. İşte tamamladığımız son projelerden biri: Ataşehir Kültür Merkezi Konferans Koltuğu Üretim ve Montaj Proje..
24 Ağu Biruni Üniversitesi Özel Tasarım Konferans Salonu Projesi
0 661
Biruni Üniversitesi için gerçekleştirdiğimiz özel tasarım konferans salonu projesi, modern öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak ve etkileyici bir eğitim ortamı oluşturmak amacıyla kurgulanmıştır. Bu proje..
07 Eki Manisa Celal Bayar Üniversitesi Konferans Salonu Projesi
0 616
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Konferans Salonu Projesi, modern eğitim standartlarına uygun bir şekilde tasarlanmış, akademik etkinliklere ev sahipliği yapacak ve öğrencilere etkileşimli bir öğrenme ..
10 Haz Gebze ERA Koleji Konferans Salonu Projesi
pusatbeyler 0 607
Gebze ERA Koleji Konferans Salonu Projesi, çağdaş eğitim standartlarına uygun olarak tasarlanan, öğrencilere ve eğitim kadrosuna etkili bir öğrenme ve topluluk etkileşimi ortamı sunmayı amaçlamaktadır..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunulabilmesi için bu sitede çerez kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi: Detaylı Bilgi